Rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką DR 201

Rejestratory Temperatury  » Rejestratory temperatury (nowe)

Stara cena:1537.22PLN
Cena: 12054.00PLN
Netto:9800.00PLN(Vat 23%)
Posiadamy na stanie:1
masz pytania?

DR-201 to rejestrator temperatury z wbudowaną drukarką przeznaczony do montażu w kabinie kierowcy, zarówno w autach ciężarowych jaki i w małych autach dostawczych. Ze względu na małe gabaryty i zwartą konstrukcję doskonale sprawdza się w codziennym użytku. Urządzenie montuje się na desce rozdzielczej za pomocą dołączonych mocowań. Zasilanie i czujnik temperatury podłącza się wtyczkami z tyłu obudowy. Rejestrator ma w zestawie jeden czujnik temperatury, ale po zastosowaniu opcjonalnego rozdzielacza można podłączyć dwa czujniki temperatury
oraz czujnik otwarcia drzwi. Najważniejsze zalety:

  • wygodny montaż w kabinie kierowcy

  • okablowanie typu gniazdo/wtyk

  • skróty w języku polskim, wygodna obsługa

  • wydruk raportów skróconych

  • wyłącznik ON/OFF

  • szybka drukarka termiczna renomowanej marki

  • atrakcyjna cena

Rejestrator posiada bufor pamięci 62000 pomiarów. Częstotliwość zapamiętywania danych do pamięci można ustawić w zakresie od 1 minuty do 24h. Termograf pracuje w dwóch trybach:

- rejestracja ciągła,

- rejestracja podczas kursu.

W drugim przypadku proces rejestracji załącza/wyłącza się przyciskiem START/STOP, który jednocześnie zaznacza moment rozpoczęcia i zakończenia kursu. Podczas pracy rejestrator wskazuje na przemian temperaturę z pierwszego i drugiego czujnika oraz aktualny czas. Tryb zapisywania i trwania kursu jest sygnalizowany diodami. Dodatkowo kierowca może ustawić alarmy temperatury MIN i MAX, które po przekroczeniu będą zapisywane do pamięci i sygnalizowane dźwiękowo. Zapamiętane dane mogą być kasowane, a wejście do menu zabezpieczone hasłem. Dzięki wbudowanej drukarce termicznej, można wydrukować dane z pamięci za dowolny okres czasu.
Rejestrator może zostać wyposażony w port USB do przenoszenia zarejestrowanych pomiarów do komputera. Do wykonania tej czynności potrzebna jest standardowa pamięć przenośna typu pendrive. Operacja przenoszenia danych jest bardzo prosta w wykonaniu i opisana w instrukcji obsługi.

 

Komentarze